-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, Бензин А-95, Нафтовий газ скраплений
Оголошено тендер
6 375 000.00
UAH
Номер:
a86c6b17b56941bf9fc019fa6313e988
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-005705-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Єдиний розрахунковий центр" Чигиринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36565957
-
Адреса:
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вулиця Слави, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Єдиний розрахунковий центр" Чигиринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36565957
-
Адреса:
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вулиця Слави, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо, Бензин А-95, Нафтовий газ скраплений
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.08.2026 11:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля за кошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧигиринська
Сума2 125 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗакупівля за кошти від господарської діяльності підприємства
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума4 250 000.00 UAH