• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Безцементні тотальні ендопротези кульшового суглоба

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 2 дні назад

2 651 290.00 UAH без ПДВ
Номер: 05d7123d8204498aa36bfee8472f368c
Внутрішній номер закупівлі: 30182278
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-004865-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 651 290.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 11:54 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 11:54 - 02.09.2026 01:00
Аукціон: з 03.09.2026 11:14
Період кваліфікації: 02.09.2026 01:00 - 02.09.2026 10:26
Період завантаження договору: 08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 651 290.00 Безцементні тотальні ендопротези кульшового суглоба