-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безцементні тотальні ендопротези кульшового суглоба
Оголошено тендер
2 836 880.30
UAH
Номер:
8c4f79cf16b04cf88c356053fb058baf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-005878-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 836 880.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Безцементні тотальні ендопротези кульшового суглоба
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
25.08.2026 11:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Безцементні тотальні ендопротези кульшового суглоба
Кількість
20 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНадання платної послуги з тотального ендопротезування безцементного кульшового суглоба ендопротезом з покращеними технічними характеристиками
Сума2 836 880.30 UAH