• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Природний газ (код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09120000-6 – Газове паливо (природний газ))»

Адреса поставки: КНП «Широківський центр ПМД» 53700, Дніпропетровська область, Криворізький район, с-ще Широке, вул. Казбек,17. ЕІС-код споживача: 56XS00010K9GM002 Перелік об’єктів споживача та ЕІС-коду/кодів точки/точок комерційного обліку: 1) ЕІС-код – 56ZS06B10K9GM05A Вул. Лікарняна, 31, с. Олександрівка, Криворізький район, Дніпропетровська область, Олександрівська амбулаторія ЗПСМ 2) ЕІС-код – 56ZS06B10K9GM03E Вул Степова,82 с. Карпівка, Криворізький район, Дніпропетровська область, Карпівська амбулаторія ЗПСМ 3) ЕІС-код – 56ZS06B10K9GM01I Вул. Державна,28, с. Андріївка, Криворізький район, Дніпропетровська область, Андріївська амбулаторія ЗПСМ 4) ЕІС-код – 56ZS06B10K9GM076 Вул. Центральна, 27, с.Зелений Гай, Криворізький район, Дніпропетровська область, Зеленогайський ПЗ 5) ЕІС-код – 56ZS06B10K9GM084 Вул Шкільна,23а с. Миролюбівка, Криворізький район, Дніпропетровська область, Миролюбівський ПЗ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)

291 315.25 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
03
год
25
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f0de10ce783c4f149fce5de00cf85853
Внутрішній номер закупівлі: 30179520
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-002083-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Широківський центр первинної медичної допомоги" Широківської селищної ради
Контактна особа: Леся Мірошніченко +380986521708, +380953708235 lesyamiroshnichenko91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 291 315.25 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 10:17 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 10:17 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження: 25.08.2026 10:17 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 02.09.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴291 315.25 Природний газ