• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Природний газ (код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09120000-6 – Газове паливо (природний газ))»

Оголошено тендер

349 578.30 UAH
Номер: 11c9794628734fb78690038ac6562b2b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-002407-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Широківський центр первинної медичної допомоги" Широківської селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Широківський центр первинної медичної допомоги" Широківської селищної ради
Очікувана вартість: 349 578.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Природний газ (код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09120000-6 – Газове паливо (природний газ))»
Примітки: Тендерна документація розроблена на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами (далі — Особливості). Терміни, які використовуються в цій документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі та з урахуванням Особливостей.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.08.2026 10:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 20.5 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти ТГ
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяШироке
Сума349 578.30 UAH