• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 години (до 01.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 години (до 01.09.26 00:00)

7 007 625.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
03
год
24
хв
38
сек
Гарантія - 210 228.75 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 71aaf5978cad4a49a06eef6b9f125d2e
Внутрішній номер закупівлі: 30176298
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-24-009723-a   
Замовник: КП Комунгосп ДМР
Контактна особа: Іванишин Маріанна Ігорівна +380983996463 Marianna_2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 007 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.08.2026 17:31 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2026 17:31 - 01.09.2026 00:00
Період оскарження: 24.08.2026 17:31 - 29.08.2026 00:00
Аукціон: з 01.09.2026 15:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 007 625.00 Бензин та дизельне паливо