-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
Оголошено тендер
8 409 150.00
UAH
Номер:
36a9cc2468a647ad8f479d47bd329d11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-011946-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 409 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин та дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.08.2026 16:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Придбання пального здійснюється для забезпечення потреби у роботі транспортних засобів.
-
Дата публікації:
24.08.2026 16:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолинська
Сума8 409 150.00 UAH