-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1 - 4 класів Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Тернопільської міської ради, навчальний процес яких проходить на базі ТЗДОЯС №32, що знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Петра Батьківського,46
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-008789-a
Торги не відбулися
438 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
28cae71a28434310b55cfebdd22973cc
Внутрішній номер закупівлі:
30175368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-008789-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГЕНЕЗИС" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44683595
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, місто Тернопіль, вул.Хліборобна. будинок26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КУЗЬМІНЧУК Ольга 300677101409 genesys.ter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
438 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 16:14 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 16:14 - 01.09.2026 08:00
Аукціон:
з 02.09.2026 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴438 750.00 Послуги з організації харчування учнів 1 - 4 класів Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Тернопільської міської ради, навчальний процес яких проходить на базі ТЗДОЯС №32, що знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Петра Батьківського,46