-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1 - 4 класів Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Тернопільської міської ради, навчальний процес яких проходить на базі ТЗДОЯС №32, що знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Петра Батьківського,46
Оголошено тендер
438 750.00
UAH
Номер:
7fcd9d77088046c0b8c1b5d316b0016b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-011143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГЕНЕЗИС" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44683595
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, місто Тернопіль, вул.Хліборобна. будинок26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГЕНЕЗИС" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44683595
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, місто Тернопіль, вул.Хліборобна. будинок26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
438 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1 - 4 класів Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Тернопільської міської ради, навчальний процес яких проходить на базі ТЗДОЯС №32, що знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Петра Батьківського,46
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.08.2026 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума337 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума101 250.00 UAH