-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-008216-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
239 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
57c6ef5b3a5e4ddbb2473a228002c35e
Внутрішній номер закупівлі:
30174791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-008216-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188308
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, вулиця Миколи Закревського, будинок 81/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вольська Ольга Вікторівна 380976659227,380445304082 kdctender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
239 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 15:43 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 15:43 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 15:34
Період кваліфікації:
01.09.2026 00:00 - 01.09.2026 10:31
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴239 000.00 ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії