-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Оголошено тендер
277 000.00
UAH
Номер:
aad11a8559d444ff8f9fbdd6cb6ffc9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-010264-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188308
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, вулиця Миколи Закревського, будинок 81/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188308
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, вулиця Миколи Закревського, будинок 81/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
277 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Дата опублікування:
24.08.2026 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума277 000.00 UAH