-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт проїзду біля кладовища в с. Калинівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-007706-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 00:00)
4 974 560.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
13
год
37
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
32c1f2bddade491aac6f606f63584faa
Внутрішній номер закупівлі:
30174283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-007706-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 974 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 15:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 15:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
24.08.2026 15:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 974 560.00 Капітальний ремонт проїзду біля кладовища в с. Калинівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. Коригування