• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт проїзду біля кладовища в с. Калинівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. Коригування

Оголошено тендер

5 969 472.00 UAH
Номер: 0d884ea4d15d430882dca2a730cc00ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-009396-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
Очікувана вартість: 5 969 472.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт проїзду біля кладовища в с. Калинівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. Коригування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 24.08.2026 14:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКалинівська
Сума5 969 472.00 UAH