• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)

Торги не відбулися

12 476 660.00 UAH без ПДВ
Номер: da4af8703b75419888a198f1b1c8dc14
Внутрішній номер закупівлі: 30173873
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-24-007292-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
Контактна особа: Ігор Сомар +380501755316 osvita_sotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 12 476 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.08.2026 14:58 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2026 14:58 - 01.09.2026 08:00
Аукціон: з 02.09.2026 12:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 476 660.00 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)