-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Оголошено тендер
12 476 660.00
UAH
Номер:
cf9693cd171d44ebb83d02bb2ad113eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-008835-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44008365
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, місто Сколе, вул.Чайківського, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44008365
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, місто Сколе, вул.Чайківського, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 476 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.08.2026 14:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення проведення якісного навчального процесу та харчування учнів у 2026 році необхідно провести закупівлю Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради).
-
Дата публікації:
24.08.2026 14:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Сколівської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСколівська
Сума4 587 660.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума7 889 000.00 UAH