-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крани кульові за кодом ДК 021-2015 (CPV) 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-007291-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
708 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
2486e0d020c643e09e23752642339bed
Внутрішній номер закупівлі:
30173867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-007291-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Римська-Лищенко +380674863317 39609111t@ukr.net https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
708 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 14:58 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 14:58 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 15:47
Період кваліфікації:
01.09.2026 00:00 - 01.09.2026 14:44
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴708 200.00 Крани кульові за кодом ДК 021-2015 (CPV) 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої