-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крани кульові за кодом ДК 021-2015 (CPV) 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Оголошено тендер
849 840.00
UAH
Номер:
7ecd571bbed04c498acaa47af96f2882
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-005990-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
849 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крани кульові за кодом ДК 021-2015 (CPV) 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
24.08.2026 12:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кран кульовий латунний Ду15 Ру40 ВВ
Кількість
650 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий латунний Ду15 Ру40 ВЗ
Кількість
650 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий латунний Ду20 Ру40 ВВ
Кількість
390 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий латунний Ду20 Ру40 ВЗ
Кількість
390 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий латунний Ду25 Ру40 ВВ
Кількість
130 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий латунний Ду32 Ру40 ВВ
Кількість
80 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий муфтовий з американкою 15
Кількість
260 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий муфтовий з американкою 20
Кількість
130 штука
Період постачання
(не задано)
Кран кульовий сталевий стандартнопрохідний фланцевий ДУ 80 Ру 16
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума849 840.00 UAH