-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шафа для посуду лабораторна
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-006024-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
58 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
7927961ff11b44bea1447762e782716f
Внутрішній номер закупівлі:
30172590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-006024-a
Замовник:
Дніпровський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
00208746
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Мазепи Івана, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Кравченко +380674929382 dpk1930@ukr.net https://dpc.edu.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 360.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 13:54 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 13:54 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 14:34
Період кваліфікації:
з 01.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 360.00 Шафа для посуду лабораторна