-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа для посуду лабораторна
Оголошено тендер
70 032.00
UAH
Номер:
8def1bed20b94192b45a0c3c10699c8a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-007351-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
00208746
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Мазепи Івана, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
00208746
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Мазепи Івана, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
70 032.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шафа для посуду лабораторна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.08.2026 13:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1221 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума70 032.00 UAH