-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів у Чорноославському ліцеї Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-001748-a
Торги не відбулися
259 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
3bcb132df5cb4a629d9b1a4fd565c67e
Внутрішній номер закупівлі:
30168334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-001748-a
Замовник:
ЧОРНООСЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20567631
-
Адреса:
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, УЧ.ЦЕНТР, будинок 721
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гринюк Любов Іванівна 380985804639 cholicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
259 920.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 10:29 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 10:29 - 01.09.2026 11:00
Аукціон:
з 02.09.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 920.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів у Чорноославському ліцеї Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)