-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів у Чорноославському ліцеї Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Оголошено тендер
311 904.00
UAH
Номер:
81c3df9c702540db98c7008c2ec72368
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-001300-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧОРНООСЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20567631
-
Адреса:
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, УЧ.ЦЕНТР, будинок 721
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧОРНООСЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20567631
-
Адреса:
78462, Україна, Івано-Франківська область, Чорні Ослави, УЧ.ЦЕНТР, будинок 721
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
311 904.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів у Чорноославському ліцеї Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.08.2026 09:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за рахунок коштів місцевого бюджету
Кількість
3888 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Кількість
1224 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Кількість
2664 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 № 1456 (зі змінами), та інших чинних нормативно-правових актів.
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума265 248.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 № 1456 (зі змінами), та інших чинних нормативно-правових актів.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧорні Ослави
Сума46 656.00 UAH