-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (костюм робочий, куртка утеплена, костюм зварювальника, жилет сигнальний, халат робочий).
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-001372-a
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Терміни, які використовуються в документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі та Особливостях.
Торги не відбулися
2 773 291.67
UAH без ПДВ
Номер:
af0eeb524dc24892bb83acb8db8e94d0
Внутрішній номер закупівлі:
30167955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-001372-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чернишева Ольга Миколаївна 380687299055,380445174827 zakupivli_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 773 291.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 10:19 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 10:19 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 773 291.67 ДК 021:2015 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (костюм робочий, куртка утеплена, костюм зварювальника, жилет сигнальний, халат робочий).