-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (костюм робочий, куртка утеплена, костюм зварювальника, жилет сигнальний, халат робочий).
Оголошено тендер
3 327 950.00
UAH
Номер:
27e0f36a0a37481ebf76e766ca547358
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-001711-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 327 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (костюм робочий, куртка утеплена, костюм зварювальника, жилет сигнальний, халат робочий).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування:
24.08.2026 10:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 327 950.00 UAH