-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-001089-a
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Торги не відбулися
468 878.50
UAH без ПДВ
Номер:
fd437647086a4b83a9340bdf6e14c7d4
Внутрішній номер закупівлі:
30167674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-001089-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
468 878.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 10:01 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 10:01 - 01.09.2026 10:00
Аукціон:
з 02.09.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴468 878.50 Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.