-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Оголошено тендер
501 700.00
UAH
Номер:
cc17e6f9d44549b294aa18c344bec725
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-001229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
501 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
24.08.2026 09:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічний літотомічний кошик стерильний одноразового використання WL-T55-115M
×
-
НК 024:2023:
35808 Набір для вилучення каменів, сторонніх предметів
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Напрямний провідник стерильний одноразового використання GW-Z-0,035in (PTFE)
×
-
НК 024:2023:
46691 Ендоскопічний провідник одноразового застосування
Кількість
75 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кошик для вилучення каменів Nitiflex, CH1,8, 4 дроти, 120см(NITI-DIS 1.8-4-120)
×
-
НК 024:2023:
35808 Набір для вилучення каменів, сторонніх предметів
Кількість
11 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Набір для розширення нирок Amplatz (ARDS 8/30)
×
-
НК 024:2023:
11265 Уретральний розширювач
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гідрофільний провідник Tigra
×
-
НК 024:2023:
46691 Ендоскопічний провідник одноразового застосування
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ріжуча петля
×
-
НК 024:2023:
61875 Електрод електрохірургічний ендоскопічний монополярний одноразового використання
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Струна J-подібна
×
-
НК 024:2023:
46691 Ендоскопічний провідник одноразового застосування
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума501 700.00 UAH