• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт частини внутрішніх приміщень 1-го поверху поліклініки №1 КНП «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола, 72 (Коригування) (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

2 724 240.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
11
год
24
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e33dbdbd80294e559a4d1bc2803bf197
Внутрішній номер закупівлі: 30167232
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-24-000639-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ковалевич Марія Іванівна 380663941814 k_tl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 724 240.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.08.2026 09:32 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2026 09:32 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 24.08.2026 09:32 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 724 240.00 Капітальний ремонт частини внутрішніх приміщень 1-го поверху поліклініки №1 КНП «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола, 72 (Коригування) (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)