-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини внутрішніх приміщень 1-го поверху поліклініки №1 КНП «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола, 72 (Коригування) (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
3 269 088.00
UAH
Номер:
c5c2faa76ec24ba8810a9fe4a8935b0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-000489-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999939
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999939
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 269 088.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини внутрішніх приміщень 1-го поверху поліклініки №1 КНП «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола, 72 (Коригування) (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.08.2026 08:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2170 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума2 592 491.24 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума676 596.76 UAH