-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-012302-a
Торги не відбулися
421 290.00
UAH без ПДВ
Номер:
7db312c28eb34e74982500fc95d31ce9
Внутрішній номер закупівлі:
30164284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-012302-a
Замовник:
СПАСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564319
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, село Спас, вул. Шашкевича, буд. 308 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Уляна Червінська +380992509077 spastender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
421 290.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 17:20 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 17:20 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴421 290.00 Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень