-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
421 290.00
UAH
Номер:
904cfe3580684c7a90922a735e78f67e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-014279-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СПАСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564319
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, село Спас, вул. Шашкевича, буд. 308 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПАСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564319
-
Адреса:
78219, Україна, Івано-Франківська область, село Спас, вул. Шашкевича, буд. 308 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
421 290.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.08.2026 17:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума306 779.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти державного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума52 510.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСпас
Сума62 000.00 UAH