-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мототрактор KENTAVR 160 ВN або еквівалент код ДК 021:2015:16710000-5 Мотоблоки
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-011972-a
Торги не відбулися
105 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
22cbd3d697184252af7329007be54118
Внутрішній номер закупівлі:
30163950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-011972-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35303304
-
Адреса:
65088, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Наукова, будинок 60А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кульча Альона 380950398573 A0705@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16710000-5 МотоблокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 16:51 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 16:51 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 200.00 Мототрактор KENTAVR 160 ВN або еквівалент код ДК 021:2015:16710000-5 Мотоблоки