• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мототрактор KENTAVR 160 ВN або еквівалент код ДК 021:2015:16710000-5 Мотоблоки

Оголошено тендер

126 240.00 UAH
Номер: 0f9574a43aef4530909356219eb8057b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-013912-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський"
Замовник: Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський"
Очікувана вартість: 126 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мототрактор KENTAVR 160 ВN або еквівалент код ДК 021:2015:16710000-5 Мотоблоки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16710000-5 Мотоблоки
Дата опублікування: 21.08.2026 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Мототрактор KENTAVR 160 ВN або еквівалент код ДК 021:2015:16710000-5 Мотоблоки
Код ДК 021:2015: 16710000-5 Мотоблоки
Кількість 1 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума126 240.00 UAH