-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-011828-a
Торги не відбулися
711 760.00
UAH без ПДВ
Номер:
2053e353cd1f4453a0185edbee583281
Внутрішній номер закупівлі:
30163801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-011828-a
Замовник:
Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566560
-
Адреса:
78280, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Мишин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Негрич +380961814008 mtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
711 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 16:29 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 16:29 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴711 760.00 Послуги з організації харчування за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень