-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
711 760.00
UAH
Номер:
4ceb66efaa9e462382cd2e545c2c4e1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-012951-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566560
-
Адреса:
78280, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Мишин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566560
-
Адреса:
78280, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Мишин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
711 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.08.2026 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМишин
Сума104 780.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описдержавний бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМишин
Сума58 412.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описобласний бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМишин
Сума548 567.50 UAH