• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (аутсорсинг)

Торги не відбулися

6 640 630.00 UAH без ПДВ
Номер: 38712d2060704ddebc8d0360e09b3e41
Внутрішній номер закупівлі: 30163191
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-011209-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Контактна особа: Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 640 630.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 16:00 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 16:00 - 29.08.2026 00:00
Аукціон: з 31.08.2026 15:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 640 630.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (аутсорсинг)