• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (аутсорсинг)

Оголошено тендер

6 640 630.00 UAH
Номер: 43ea28bd23a64d19a1cb8963e22d6caa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-008260-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Очікувана вартість: 6 640 630.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (аутсорсинг)
Примітки: Відповідно до пп. «г» п. 197.1.7 Податкового Кодексу України, операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах звільняються від оподаткування ПДВ.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.08.2026 13:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяХодорівська
Сума4 911 710.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХодорівська
Сума1 728 920.00 UAH