-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (організація гарячого харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-011180-a
Торги не відбулися
387 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fa6a09515d994fa28c8d91a9af3b79bd
Внутрішній номер закупівлі:
30163164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-011180-a
Замовник:
КП Івано-Франківський науковий фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13659054
-
Адреса:
76492, Україна, Івано-Франківська область, Угорники, Тополина 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янишівський Мирослав Ярославович +380342554334 ftlifntung@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
387 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:58 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:58 - 29.08.2026 15:58
Аукціон:
з 31.08.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴387 000.00 код ДК 021:2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (організація гарячого харчування)