• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (організація гарячого харчування)

Оголошено тендер

387 000.00 UAH
Номер: d70406ae14a740689b57e673bff946e4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-012312-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Івано-Франківський науковий фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради
Замовник: КП Івано-Франківський науковий фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради
Очікувана вартість: 387 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (організація гарячого харчування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.08.2026 15:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (організація гарячого харчування)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискод ДК 021:2015 55320000-9 - Послуги з організації харчування (організація гарячого харчування)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1023 - Надання загальної середньої освіти спеціалізованими закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума387 000.00 UAH