-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від перехрестя вулиць Тракт-Глинянський – Івана Франка до №69 по вул. Івана Франка в с. Нижня Білка Львівського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-011093-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 01:00)
11 928 603.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
01
год
48
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
765afb472a4f4f66aef852ab57f469c4
Внутрішній номер закупівлі:
30163076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-011093-a
Замовник:
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22372802
-
Адреса:
81146, Україна, Львівська область, Львівський р-н, с. Підберізці, вул.Шевченка Т.Г., будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Максим Прокопів +380965755927 zakupivlipidberizci@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 928 603.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 16:32 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 16:32 - 05.09.2026 01:00
Період оскарження:
21.08.2026 16:32 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 928 603.83 Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від перехрестя вулиць Тракт-Глинянський – Івана Франка до №69 по вул. Івана Франка в с. Нижня Білка Львівського району Львівської області