• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від перехрестя вулиць Тракт-Глинянський – Івана Франка до №69 по вул. Івана Франка в с. Нижня Білка Львівського району Львівської області

Оголошено тендер

14 314 324.60 UAH
Номер: 09b30983cfbf495b9a1c716ec05dcaeb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-012663-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 14 314 324.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від перехрестя вулиць Тракт-Глинянський – Івана Франка до №69 по вул. Івана Франка в с. Нижня Білка Львівського району Львівської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 21.08.2026 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПідберізцівська
Сума14 314 324.60 UAH