-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органів (Реєстрація участі в системі МПВ FAPAS або еквівалент відповідно до програм)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-010912-a
Торги не відбулися
641 483.00
UAH без ПДВ
Номер:
3b34d3c5a84f422e864d41a73855b065
Внутрішній номер закупівлі:
30162881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-010912-a
Замовник:
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
00699690
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Телевна Людмила +0442433755 televnayaexpert@gmail.com https://vet.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
641 483.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:42 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:42 - 31.08.2026 00:30
Аукціон:
з 01.09.2026 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴641 483.00 Реєстрація участі в системі МПВ FAPAS або еквівалент відповідно до програм