• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органів (Реєстрація участі в системі МПВ FAPAS або еквівалент відповідно до програм)

Оголошено тендер

761 790.00 UAH
Номер: 79b22078ef7044e6be40fd8ab85ed71c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-012346-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
Замовник: Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
Очікувана вартість: 761 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органів (Реєстрація участі в системі МПВ FAPAS або еквівалент відповідно до програм)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 98910000-5 Послуги міжнародних організацій та органів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.08.2026 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума761 790.00 UAH