-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельний генератор
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-010070-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 години (до 01.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 години (до 01.09.26 01:00)
1 216 666.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
04
год
12
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
564b0ca34ef34ca18d0df71e49aea7ed
Внутрішній номер закупівлі:
30162038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-010070-a
Замовник:
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22372802
-
Адреса:
81146, Україна, Львівська область, Львівський р-н, с. Підберізці, вул.Шевченка Т.Г., будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Максим Прокопів +380965755927 zakupivlipidberizci@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 216 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:32 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:32 - 01.09.2026 01:00
Період оскарження:
21.08.2026 15:32 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 216 666.66 Дизельний генератор