-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельний генератор
Оголошено тендер
1 460 000.00
UAH
Номер:
08b9616e229c41f9a747a92d6c4345b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-011011-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22372802
-
Адреса:
81146, Україна, Львівська область, Львівський р-н, с. Підберізці, вул.Шевченка Т.Г., будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22372802
-
Адреса:
81146, Україна, Львівська область, Львівський р-н, с. Підберізці, вул.Шевченка Т.Г., будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельний генератор
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.08.2026 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПідберізцівська
Сума1 460 000.00 UAH