• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився день назад

335 002.50 UAH без ПДВ
Номер: 7927da13e90c4c8d9315bb0788734171
Внутрішній номер закупівлі: 30161893
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-009927-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
Контактна особа: Тетяна Яремчук +380443634334 tetiana.yaremchuk@infotech.gov.ua https://infotech.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 335 002.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.08.2026 15:08 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2026 15:08 - 29.08.2026 00:00
Аукціон: з 31.08.2026 13:12
Період кваліфікації: 29.08.2026 00:00 - 31.08.2026 17:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴335 002.50 Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу