• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу

Оголошено тендер

402 003.00 UAH
Номер: ec5785c2867a4d7dbd5fd3e4298ec33d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-010819-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
Очікувана вартість: 402 003.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 20.08.2026 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума402 003.00 UAH