-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)»
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009854-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
1 177 204.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
05
год
17
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fe6595a1e6804ad799fb31e1c7e4204f
Внутрішній номер закупівлі:
30161833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009854-a
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богач Ольга 80322371065 olya_fra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 177 204.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:11 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:11 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
21.08.2026 15:11 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 177 204.00 «Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)»