• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)»

Оголошено тендер

1 412 644.80 UAH
Номер: d961e69db778429d9ce24efbd644d3fd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-011352-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 1 412 644.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 21.08.2026 14:57
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6090 - Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяФранківський
Сума1 412 644.80 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-171125-D13E1178
Назва проєкту: Модернізація дитячих майданчиків на території Франківського району міста Львова
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-171125-D13E1178