-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009254-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 годин назад
93 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
2291eefee56c4190a2964d931554bc4f
Внутрішній номер закупівлі:
30161226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009254-a
Замовник:
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38209244
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Свободи, 79
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ярослав ВОВКОТЕЧА +380993076292 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 14:47 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 14:47 - 29.08.2026 14:44
Аукціон:
з 31.08.2026 11:30
Період кваліфікації:
29.08.2026 14:44 - 31.08.2026 10:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 540.00 Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)