• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)

Оголошено тендер

93 540.00 UAH
Номер: de280a45fd264a9e8528f805f4dbe5e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-010757-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Очікувана вартість: 93 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.08.2026 14:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума93 540.00 UAH