-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Паливні гранули (пелети)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-008789-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
963 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5dfbe8437dc8463b98142e418144aa5a
Внутрішній номер закупівлі:
30160760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-008789-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іраіда Відіна +380512531954 1060972@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
963 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 14:32 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 14:32 - 29.08.2026 06:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:18
Період кваліфікації:
з 29.08.2026 06:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
41d258a823534e24aec75a50fa6cdf57
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Управлінням внутрішнього аудиту встановлено такі порушення: згідно сертифікату якості, кількість прийнятого зразка 5 кг, а кількість товару, що є предметом закупівлі 73 тони, тобто цей сертифікат якості стосується ТІЛЬКИ випробуваних зразків!
ТД містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі. Водночас, тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі, яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. У ТД Замовником було визначено предмет закупівлі як сукупність технічних, якісних ТА кількісних характеристик. Учасник, подаючи тендерну пропозицію, дає згоду постачати саме цілісний предмет закупівлі (кількість та якість). Замовником вимагалось надати документ, який підтверджує якість запропонованого товару (тобто товару, який є предметом закупівлі). У підсумку, рекомендовано відмінити процедуру закупівлі.
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Період оскарження:
02.09.2026 15:14 - 13.09.2026 00:00
Дата опублікування:
02.09.2026 15:14
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴963 000.00 Паливні гранули (пелети)